17 března, 2020

Zachraňte restaurace: Skočte si pro jídlo s sebou

Příštích několik dnů až týdnů mohou být pro českou gastronomii likvidační. Už teď některé restaurace zcela uzavřely svůj provoz, ostatní evidují pouze zlomek tržeb. Pomoci podnikům přežít můžeme velice jednoduše a navíc v souladu s veškerými doporučeními vlády i hygieniků. Vemte si obědy nebo večeře ze svých oblíbených podniků s sebou domů. Objednat si můžete i online a jídlo si v restauraci pouze vyzvednete. Dojde tak k minimálnímu styku a pomůžete českému gastru přežít.